mobil menu
Anasayfa » Sınav » TYT Denemeleri Öneri

TYT Denemeleri Öneri

takvim 28 Temmuz 2020    okunma 619 defa okundu    kat Kategori : Sınav
TYT 2021 sınavına hazırlanırken deneme çözmek oldukça önemlidir. Deneme çözmek, sınavda pratiklik kazanmak için gerekli olan bir diğer unsurdur. Sınavdan önce ne kadar çok deneme çözerseniz o kadar çok hız kazanmış olursunuz. Bu yazımızda en beğenilen ve satın alınan, çok tercih edilen TYT denemelerini sıraladık. 

1. DENEME ALTIN KARMA YAYINLARI TYT DENEME 10 YAYIN SETİ: 10 farklı yayının deneme sorularını derleyerek üniversite sınav sorularına en yakın soruları ile ün salan bir yayındır. 

2. SARMAL YAYINLARI TYT 3’LÜ DEPAR DENEME: Sarmal yayınlarının deneme setleri orta seviyeden zor seviyeye doğru ilerlemektedir. 

 3. TONGUÇ YAYINLARI TYT KOZ DENEME SERİSİ: Tonguç deneme setindeki sorular başlangıç seviyesinden orta seviyeye doğru ilerleyen sorular bulunmaktadır. 

 4. ÜÇ DÖRT BEŞ YAYINLARI TYT TÜRKÇE 12 ADET DENEME SETİ: Üç dört beş yayınları sahip olduğu denemeleri ile ün salmıştır. Kaliteli soruları ile evinizde kendinizi test edebilirsiniz. 

5. ÇÖZÜM YAYINLARI 3D TYT 5’Lİ PAKET DENEME SETİ: Çözüm yayınları başlangıç seviyesinden orta seviyeye doğru ilerlemektedir. 

6. HIZ VE RENK YAYINLARI TYT 8’Lİ DENEME: 8’li deneme yayını kolaydan zora doğru ilerleyen oldukça kaliteli bir yayındır. Kişisel aşamalarınıza göre istediğiniz renkte olan denemenizi tercih edebilirsiniz. 

7. KAREKÖK YAYINLARI TYT 6 DENEME İDDİALISINA SET: Karekök yayınları geçen sene YGS sınavında en yakın soruları yayınlayan uzman bir yayındır. Soruları ise zor seviyededir. Sınava son dakika bu yayını çözerek antrenman yapabilirsiniz. 

 8. NİTELİK YAYINLARI 20Lİ TYT TÜRKÇE DENEME SINAVLARI: Son yıllarda tek ders ile derlenmiş deneme sınavları oldukça işlevseldir. Nitelik yayınları ise Türkçe dersinde ün yapmış bir kaynağın deneme setidir. 

9. SONUÇ YAYINLARI TYT MATEMATİK 10 DENEME SETİ: Sonuç yayınları sınava yeni hazırlanmaya başlayan üniversite öğrencileri için ideal bir settir. Yeni başlamış iseniz sonuç yayınlarının matematik deneme setini satın alabilirsiniz.  

10. DERECE YAYINLARI TYT MATEMATİK 10 DENEME SINAVI SETİ: Derece yayınları da kolaydan zora doğru ilerleyen soruları ile ün kazanmış bir kaynaktır.

Denemeler ile ilgili çok daha ayrıntı ve indirimli satın almak için www.kitap42.com Hemen Ziyaret Ediniz.


facebook instagram twitter blog youtube
Üniversite Hazırlık © Copyright 2020, Tüm hakları Saklıdır.
Kaliteli içerik üretmek için sürekli çalışan ve üreten bir topluluğuz.